Вівторок, 31.03.2020, 09:35

Головна » 2016 » Квітень » 11 » Переможці Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016»
Переможці Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016»

Драбівський НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» – переможець Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016».

17 березня 2016 року відбулося урочисте відкриття Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016», на якій були представлено 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії.

Учасники презентували інноваційні розробки у номінаціях:

1. Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інноваційного розвитку національної освіти та науки.
  2. Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти.
  3. Модернізація професійної освіти України.
  4. Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах.
  5. Пошуково-дослідницькі підходи у вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства.
  6. Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час.
  7. Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти.

Творчою групою вчителів у складі Бугай Л.М., Боженко Л.Г.,  Варави Т.П., Шеляг О.Г. створено методичний посібник «Пошуково-дослідницька діяльність як інноваційна технологія в контексті креативної освіти», який презентує досвід навчального закладу щодо формування пошуково-дослідницької компетентності учнів при вивченні навчальних предметів в умовах становлення інформаційного суспільства.

За результатами виставки Драбівський НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» нагороджений Золотою медаллю у номінації «Пошуково-дослідницькі підходи у вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства».

Переглядів: 205 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »