Вівторок, 31.03.2020, 07:51

Головна » 2019 » Листопад » 22 » Перемоги юних інтелектуалів
Перемоги юних інтелектуалів

Учні Драбівського НВК стали переможцями ІV Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок».

2-Б клас (класний керівник Киян Л.М.).

Диплом І ступеня отримали:

• з математики Кошель Артур, Савоцький Володимир, Роман Олодар, Шевчук Софія, Черевко Тимур, Палюх Альбіна, Шурубура Богдан;

• з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» Савоцький Володимир, Роман Олодар, Шевчук Софія, Черевко Тимур, Стасишин Єгор, Палюх Альбіна, Ленда Поліна, Шурубура Богдан.

2-А клас (класний керівник Кріль Т.М.).

Диплом І ступеня отримали:

• з математики Арсененко Софія, Берендя Олександра, Вакуленко Дар’я, Зайчук Марина, Залещенко Маргарита, Зей Євгенія, Криворот Артем, Кучеренко Олег, Матвійчук Євген, Огреба Софія, Руденко Владислава, Шугай Андрій;

• з української мови Арсененко Софія, Вакуленко Дар’я, Залещенко Маргарита, Зей Євгенія, Криворот Артем, Кучеренко Олег, Огреба Софія, Руденко Владислава, Шугай Андрій, Белих Владислав, Лук’яновець Богдан, Федорюк Давид;

• з предметів початкової школи Арсененко Софія, Берендя Олександра, Вакуленко Дар’я, Зайчук Марина, Залещенко Маргарита, Зей Євгенія, Криворот Артем, Руденко Владислава, Шугай Андрій, Белих Владислав, Лук’яновець Богдан, Безпалько Поліна, Колосков Максим.

1-А клас (класний керівник Палкіна В.В.).

• з математики Ткаченко Максим, Кириченко Софія, Білогруд Артем;

• з предметів початкової школи Доробалов Назар, Дудка Владислава, Мисик Ростислав, Носок Ілля, Палкіна Марія, Панюкова Діана, Саєнко Діана, Строгецький Ілля, Тимчик Марія, Шараха Богдан, Ткаченко Максим, Кириченко Софія, Білогруд Артем;

• з української мови Білогруд Артем;

• з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» Білогруд Артем.

3-А клас (класний керівник Снітко Н.І.).

Диплом І ступеня отримали:

• з математики Шемігон Марія, Овчаренко Каріна, Медведьова Аріна, Марченко Арсеній, Конюшенко Микола;

• з основи здоровя Мороз Ольга, Шемігон Марія, Воловіченко Мирослава, Овчаренко Каріна, Кравченко Софія, Бут Юрій.

Диплом ІІ ступеня отримали:

• з математики Ясько Ігор;

• з основи здоровя Медведьова Аріна, Ясько Ігор, Ніколенко Едуард.

Диплом ІІІ ступеня отримали:

• з математики Потапенко Олексій, Воловіченко Мирослава, Мороз Ольга, Шинкаренко Анастасія;

• з основи здоровя Галушка Давід.

Учні Драбівського НВК стали переможцями Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта «Осінь 2019».

2-В клас (класний керівник Потапенко Л.М.).

Диплом за І місце з української мови отримали Дробот Артем, Мироненко Анна, за ІІ місце – Просяник Максим, за ІІІ місце – Магдич Вадим.

Дипломи за І місце з математики та з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» отримав Дробот Артем.

3-А клас (класний керівник Снітко Н.І.).

Диплом за І місце з української мови отримали Марченко Арсеній, Шинкаренко Анастасія, Оврамич Поліна, за ІІ місце – Воловіченко Мирослава, Бут Юрій, Конюшенко Микола, за ІІІ місце – Мороз Ольга, Кравченко Софія, Радченко Максим.

Переглядів: 51 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »