Неділя, 29.03.2020, 01:34

Головна » 2019 » Грудень » 18 » Перемога в обласному етапі конкурсу на краще есе «Кожен із нас президент»
Перемога в обласному етапі конкурсу на краще есе «Кожен із нас президент»

Видатний математик XIX століття П. Чебишев сказав: «Теорія без практики є мертвою та безплідною, практика без теорії – даремною та шкідливою». Не секрет, що учні, які інтенсивно вивчають теорію, потребують практичних знань та навичок. Першим і надзвичайно важливим кроком у цьому напрямку є їх участь у різноманітних творчих конкурсах.

12 грудня 2019 року з ініціативи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся ІІІ етап конкурсу на краще есе «Кожен із нас президент» серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Черкаси та Черкаської області. Учасниками цього дійства стали вихованці Драбівського НВК Петренко Каріна та Швидка Адріана (вчитель історії та правознавства Пилипенко М.О.).

Перемогу в ІІІ етапі конкурсу на краще есе «Кожен із нас президент» здобула учениця 10-Б класу Петренко Каріна, яка отримала диплом ІІІ ступеня та подарунок.

Під час урочистостей з вітальним словом до всіх присутніх звернувся завідувач кафедри державно-правових дисциплін навчально-наукового інституту економіки і права, кандидат юридичних наук, доцент Кононенко Ю.С., який зауважив, що конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей області, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку. Церемонію нагородження розпочала доктор юридичних наук, професор кафедри державно-правових дисциплін навчально-наукового інституту економіки і права Обрусна С.Ю., яка повідомила, що  критеріями оцінювання учнівських робіт були відповідність обраній темі, креативність та професіоналізм.

Вітаємо Петренко Каріну та її наставника з перемогою!

Переглядів: 34 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »