П`ятниця, 03.04.2020, 03:08

Головна » 2017 » Листопад » 20 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

30 жовтня 2017 року  відбулася педагогічна рада з питань: «Формування гуманістичного світогляду і загальнолюдських цінностей інноваційної особистості через креативні методи виховання на уроках української мови і літератури», «Формування ціннісного ставлення до процесу та результату праці як складова загальної компетентності особистості школяра».

План педради

1. Формування гуманістичного світогляду і загальнолюдських цінностей інноваційної особистості через креативні методи виховання на уроках української мови і літератури.

Доповіді заступників директора з навчально-виховної роботи Варави Т.П., Боженко Л.Г.

В обговоренні питання взяли  участь:

1) Реалізація ключових компетентностей на уроках української мови і літератури як основа формування інноваційної особистості школяра.

Виступ Івченко Л.Д.

2) Практична спрямованість початкового навчання з рідної мови: формування в учнів уміння вчитися, самоорганізовуватись, забезпечувати мотивацію навчання і виховання для досягнення результату.

Виступ Потапенко Л.М.

1. Формування ціннісного ставлення до процесу та результату праці як складова загальної компетентності особистості школяра.

Доповідь заступника директора з виховної роботи Бут Л.А.

В обговоренні питання взяли участь:

1) Профорієнтаційна робота з молодшими школярами на основі посібника «Формування профорієнтаційної свідомості учнів початкових класів».

Виступ класного керівника Снітко Н.І.

2) Співпраця з батьками щодо формування у дітей ціннісного ставлення до праці.

Виступ класного керівника Потапенко О.М.

Переглядів: 168 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »