П`ятниця, 03.04.2020, 02:12

Головна » 2017 » Липень » 5 » Оздоровлення – 2017
Оздоровлення – 2017

Прийшло спекотне літо, кожна дитина мріє про мандрівки, розваги та веселий відпочинок. Традиційно на базі Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» було організовано відпочинковий табір «Сонечко» з денним перебуванням для дітей 1 – 8 класів.

Швидко промайнули ці чотирнадцять днів. Робота в таборі була спланована таким чином, аби жодна дитина не залишилася поза увагою, і бажання дітей стали для вихователів справжнім дороговказом у виборі дитячих розваг і конкурсів. Протягом усієї табірної зміни дитячі мрії поступово втілювалися в життя: для найспритніших учнів було організовано спортивно-розважальні заходи (естафети «Веселі старти»,  конкурсна програма «Поклик джунглів»), змагання з футболу, волейболу; для любителів пензля й акварелі організовано конкурси стінгазет, малюнок  на асфальті «Квіткова фантазія»; для інтелектуалів – екскурсій до краєзнавчого музею, пожежно-рятувальної частини та районної дитячої бібліотеки. 8 червня 2017 року за сприяння депутата Черкаської обласної  ради Буданцева  Романа Петровича відбулася екскурсія  до Черкаського зоопарку 134 вихованців табору. Юних артистів було залучено до концертних програм та тематичних лінійок: «Мій рідний край - моя історія жива», «Український гумор – це точне відображення традицій та звичаїв українського народу» «Українська народна іграшка», «Здоровим бути здорово», «Довкілля і я», «Користь і шкідливість шоколаду» та ін. За участь у конкурсах та розвагах кожна дитина  отримала приз та солодкий подарунок.

Звісно, що такий відпочинок неможливо організувати без підтримки спонсорів. Адміністрація Драбівського НВК «школа-гімназія», керівництво, вихователі та діти пришкільного відпочинкового табору «Сонечко» висловлюють подяку за спонсорську допомогу: Плічку Г.І.,                Дністрянській Я.О. (за сприяння голови селищної ради Хмари В.І.), Шевченку В.М., Байді В.В., Волошину Р.А., Шевчуку В.В.,  Бірюку О.В., Білоус Т.А., Шурубурі П.А., Півторацькому І. В., Іщенку С.Л., Белих А.Л.,                 Борисенку М.О., Перепелиці М.М., Тищенко О.О.

Табірна зміна «Сонечка» завершила свою роботу. Діток ще чекає веселий літній відпочинок вдома. А наш табір буде чекати з ними зустрічі  наступного року.

Переглядів: 141 | Додав: veyron | Рейтинг: 5.0/1
«  Липень 2017  »