Понеділок, 30.03.2020, 21:45

Головна » 2017 » Серпень » 17 » ОРІЄНТОВНІ ТЕМИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО УРОКУ У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
ОРІЄНТОВНІ ТЕМИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО УРОКУ У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

1-4 класи

«Україна на карті Європи» «Ми – діти європейської родини» «Ми – діти Європи» «Добре тому жити – хто вміє дружити» «Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки…»

5-9 класи

«Я – громадянин України – європейської країни» «Україна – Європа: історичний і культурний діалог» «Європейське майбутнє України» «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!» «Україна в сім'ї європейських народів» «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну!» «Європеєць – в Україні, Українець – в Європі» «Під синьо-жовтими прапорами України та Євросоюзу» «Історія Нескорених: наші земляки – учасники Революції Гідності» «Герої Небесної Сотні на захисті європейських цінностей»

10-11 класи

«Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну» «Віктор Чміленко – Герой України, наш земляк, який захищав європейський вибір українців» «Європейські цінності – основа демократичної України» «Європа – цивілізаційний вибір України» «Моя країна у співдружності європейських народів» «Демократичний розвиток та зміцнення партнерства Україна-ЄС: очима молоді» «Український вимір – європейські цінності» «Я бачив сон. Я бачив Україну. Через століття погляд мій сягнув» «Європейське майбутнє України – гарантія збереження і захисту національної ідентичності» «Внесок наших земляків у формування європейського гуманітарного простору (О. Бочковський, В. Винниченко, Д. Чижевський, Я. Славутич, Є. Маланюк)» «Уродженка Бобринеччини Наталя Яковенко – голова Товариства дослідників Центрально-Східної Європи» «Історія Нескорених: наші земляки – учасники Революції Гідності»

Переглядів: 186 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Серпень 2017  »