Понеділок, 30.03.2020, 21:54

Головна » 2016 » Лютий » 10 » Оголошення!
Оголошення!

У Драбівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С. В. Васильченка-гімназія» здійснюється конкурсний відбір дітей 6-річного віку (незалежно від місця проживання) до 1 класу, який працюватиме за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

У межах проекту учні  навчатимуться за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:

·        Розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики.

·        Сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу.

·        Вільно спілкуватися іноземними мовами (англійська мова вивчається на поглибленому рівні за програмою спеціалізованої школи).

·        Сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння хімії, біології, фізики, успішної участі в олімпіадах з цих навчальних предметів (навчальні предмети «Я і Україна», «Еврика»).

·        Сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаймося разом»).

Шановні батьки!

Якщо ви вважаєте, що ваша дитина допитлива й розумна, якщо ви пов’язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою – ми чекаємо на вас. За додатковою інформацією радимо звертатися за телефоном 31204.

Адміністрація Драбівського НВК «школа-гімназія»

Переглядів: 252 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2016  »