Вівторок, 12.11.2019, 03:51

Головна » 2019 » Травень » 29 » Обдаровані діти – це капітал майбутнього нашої країни
Обдаровані діти – це капітал майбутнього нашої країни

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді 21-23 травня 2019 року у м. Києві провів XIV Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник-2019».

Конкурс проводиться щорічно з метою виявлення та підтримки учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, дітей, які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства; формування пізнавальних інтересів до природоохоронної діяльності; створення умов для творчої самореалізації. У конкурсі взяли участь вихованці із 24 регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва.

Черкаську область на фінальному етапі ХІV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник-2019» в номінації «Рослини навколо нас» представляла Пилипенко Ольга, учениця 4-А класу  Драбівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» (науковий керівник дослідницької роботи – вчитель біології Осадча Оксана Миколаївна).

Кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І це правильно, адже у дев’ятирічному віці Оля отримала перемогу на Всеукраїнському етапі, здобувши ІІ місце за роботу «Сучасні технології вирощування огірків». Досягнення юної дослідниці підкреслює її талант, обдарованість, міцний багаж знань і «зернятко успіху у руці». Унікальний дар, даний Богом чи успадкованим від батьків, спонукав школярку перебороти труднощі і впевнено досягати поставленої мети у фіналі.

Бажаємо Пилипенко Олі творчої наснаги і натхнення, завзятості й сміливості у своїх прагненнях!!!

Переглядів: 55 | Додав: admin | Рейтинг: 2.5/2
«  Травень 2019  »