Вівторок, 26.05.2020, 08:30

Головна » 2019 » Грудень » 29 » Новорічні свята «Зимові феєрії»
Новорічні свята «Зимові феєрії»

У переддень Нового року, 22-27 грудня, відбулися Новорічні свята для учнів 1-11 класів. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Всі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне – чудес.

Для учнів 1-4 класів були запрошені аніматори Черкаського лялькового театру, які підготували святкову феєричну програму-спектакль «Зимова феєрія» з цікавими конкурсами, піснями та хороводами. Учні молодших класів не хотіли залишитись осторонь, тому теж продемонстрували свої вміння співати і танцювати, за що отримали від Діда Мороза та Снігуроньки солодкі подарунки.

Для учнів 5-8 класів проведено новорічний квест «Пошуки подарунків Діда Мороза». Діти весело і жваво рухалися від станції до станції, виконуючи різноманітні завдання у веселих рухливих локаціях, а саме: розгадували новорічні загадки, писали Діду Морозу листи, співали, танцювали, проходили перешкоди та просто розважалися. Кульмінацією квесту стало новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам.

Учні 9-11 класів долучилися до проведення новорічної конкурсної гри «Хто зверху?». Старшокласники об’єдналися у дві команди: хлопців, на чолі з Дідом Морозом, та дівчат із Снігуронькою. Не полишаючи здорової конкуренції, школярі змагалися за звання «Найкмітливіші». Свято завершилося Новорічною дискотекою.

Переглядів: 75 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »