П`ятниця, 18.01.2019, 00:13

Головна » 2018 » Грудень » 27 » Нова українська школа в дії: перші кроки назустріч змінам
Нова українська школа в дії: перші кроки назустріч змінам

14 грудня 2018 року у Драбівському НВК відбувся районний семінар-практикум на тему «Інноваційні форми організації навчальної діяльності першокласників в умовах нової української школи».

Завідувач РМК Шевчук В.С. ознайомила присутніх з нормативними документами, на які необхідно звернути увагу вчителям 1-х класів. Заступник директора з НВР Боженко Л.Г. поділилась досвідом роботи закладу з питань впровадження нового Державного стандарту початкової школи, першими результатами та успіхами. Практичну частину заняття провели для колег вчителі 1-х класів Драбівського НВК Кріль Т.М., Киян Л.М.

У 1-А класі (класний керівник Кріль Таїсія Миколаївна), який працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», панувала урочиста, хвилююча атмосфера, адже до школярів завітали гості з 27 шкіл Драбівського району, щоб ознайомитися з інноваційними формами організації освітньої діяльності першокласників в умовах Нової української школи. Гості відвідали урок «Я пізнаю світ» на тему «Материки. Північна Америка. Південна Америка». Шестирічки разом із Центавриком здійснили віртуальну подорож до Африки, побували в Північній і Південній Америках, виконували цікаві задачі, розповідали про океани і материки. Завдання учні виконували за допомогою LEGO «Six Bricks» та ігрових наборів Play Box. На уроці першокласники навчалися правильно формулювати свої думки, розгорнуто відповідати на поставлені питання, виконували вправи на пам’ять, увагу та розвиток швидкості читання.

На уроці «Я досліджую світ» учні 1-Б класу (класний керівник Киян Лариса Миколаївна), працюючи у групах та використовуючи здобуті раніше знання, створили ментальні карти «Сонячна система». Ментальна карта розвиває креативність школярів, формує комунікативну компетентність у процесі групової діяльності та загальнонавчальні вміння, пов’язані зі сприйняттям, переробкою та обміном інформацією, покращує всі види пам’яті учнів (короткочасну, довготривалу, образну, зорову), прискорює процес навчання. Під час уроку першокласники повторили схему карти, провели релакс, а потім підбирали малюнки до центрального образу, розмістивши їх у вигляді колажу. Малювали, друкували слова, проговорювали зміст карти вголос під час роботи в групах, перевіряли ідеї підтем кубиком Блума та складали розповіді за допомогою набору «Шість цеглинок» LEGO: «Сонце – джерело енергії», «Земля – наш дім», «Планети Сонячної системи».

Переглядів: 22 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »