Неділя, 29.03.2020, 02:03

Головна » 2019 » Листопад » 26 » Незабутня подорож до Києва
Незабутня подорож до Києва

Всебічний розвиток дитини можливий лише за активної діяльності учнів-батьків-учителів, що породжує зацікавленість до шкільних предметів, до креативності, до формування нових ціннісних орієнтацій справжнього громадянина України.

Дружній колектив учнів та батьків 5-Б класу за ініціативи класного керівника Потапенко Олени Миколаївни та заступника директора з навчально-виховної роботи Осадчої Оксани Миколаївни 23 листопада подорожував цікавими місцями Києва.

Вранішній Київ ще тихо відпочивав, коли автобус з гомінкою дітворою під’їхав до Музею Майдану. П’ятикласники хвилиною мовчання розпочали свою екскурсію в Національному меморіальному комплексі Героїв Небесної Сотні – музеї Революції Гідності… Неодноразово діти чули на виховних заходах про події  Євромайдану, про Небесну Сотню, яка Ангелами «піднялась у небо». Кожен учень затамував подих, вони були там, на тому місці, де виборювалась правда через кровопролиття. З цікавістю дивились на готель «Україна», який зберігає історію тих подій на Майдані.

Морозець пощипував щічки, діти з нетерпінням чекали нової сторінки подорожі до незвичайного для Києва музею «Медуз». Усередині тепло і спокійно, тиха музика співпадає з повільними рухами різноманітних медуз, які завезені власниками з віддалених материків. Різні види медуз в акваріумах, поруч на стендах детальний їх опис на українській та англійській мовах. Сутінкова атмосфера сприяє розслабленню, учні роблять фото біля двох статуй медуз у людський зріст з мультфільму «Підводна братва». З цікавістю розглядають дітлахи окремий акваріум з різнокольоровими рибками. А завершується перебування в музеї покупками сувенірів на згадку.

Екскурсійний автобус прямує вулицями Києва до «Експериментаніума», науково-розважального центру, в якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Це просто знахідна для учнів гімназійного класу природничо-економічного напрямку. Саме тут діти змогли перевірити електропровідність різних предметів, запустили хмаринку під самісіньку стелю, намалювали хитромудрий візерунок за допомогою маятника, збудували міст без цвяхів та мотузок, посиділи за кермом справжньої пожежної машини, «розібрали» макет людини «на запчастини». У науковому центрі учням було дуже цікаво, адже тут достатньо лише простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.

Наша екскурсійна група потрапила на хімічне «Реактив шоу» і стала активним учасником проведення цікавих дослідів з вибухами, горінням, зміною кольорів. На завершення шоу діти окунулися в димовий простір.

У музеї «Експериментаніум» розміщено близько 250 інтерактивних експонатів, які демонструють наукові закони чи природні явища. Постійна експозиція має розділи: механіка, акустика, оптика, електромагнетизм, інтелектуаніум, є чимало оптичних ілюзій, лазерний та дзеркальний лабіринти, ігрові експонати.

Зовсім не хотілося прощатися дітям з розвагами, але наша подорож добігала кінця. Стомлені, енергійні, емоційно й інтелектуально збагачені ми їхали освітленими вулицями столиці. Гадаємо, що наступна подорож не за горами!!!

Переглядів: 56 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »