П`ятниця, 03.04.2020, 02:52

Головна » 2016 » Лютий » 24 » «Небесна Сотня – Герої нашого часу»
«Небесна Сотня – Герої нашого часу»

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем. На вшанування пам’яті Героїв України працівники районної бібліотеки провели для учнів старших класів Драбівської школи – гімназії відео-годину мужності «Небесна Сотня – Герої нашого часу».

Затамувавши подих, слухали юнаки і дівчата хвилюючу розповідь ведучої про сміливців, яких намагалося знищити злочинна диктатура, за бажання мати людську гідність, самим обирати своє життя, за прагнення до волі. Глибоко в серця молоді запали вражаючі кадри з Майдану, на які не можна буде дивитися без болю і через сто років. На очах усього світу влада розстрілювала власний народ. Безсмертні душу вбитих і закатованих відійшли в небеса, але вони вічно житимуть у народній пам’яті, виховуючи почуття патріотизму, любові до Вітчизни і відповідальності за неї.

Година мужності закінчилась хвилиною мовчання і словами ведучої: «Герої не вмирають. Хай пам’ять усіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу і волю, мужність і наснагу для зміцнення держави на рідній землі».

Переглядів: 246 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »