Неділя, 29.03.2020, 02:02

Головна » 2016 » Лютий » 26 » «Не зорі падають із неба, зірки ідуть у небеса!»
«Не зорі падають із неба, зірки ідуть у небеса!»

Війна – це слово, яке не хотіли б знати навіть дорослі, проте реалії вимагають ознайомити з ним дітей. Подавати це поняття їм слід так, щоб у вихованців не сформувалося хибне уявлення про міжетнічну толерантність чи ненависть до інших народів. Як не сплутати політичні мотиви з реальними долями ?! З цими знаннями допомагала розібратися керівник гуртка «Лідер»  Драбівського НВК Любов Анатоліївна Бут.

26 лютого 2016 року була організована зустріч-реквієм під назвою «Не згасне свіча пам'яті!», на яку були запрошені учасник АТО – Яненко Руслан, та волонтер від Драбівської громади – Каюк Олександр Олександрович.

Головним завданням заходу було:

• виявити та проаналізувати думки дітей щодо розуміння подій в Україні протягом 2013 – 2016 рр.;
  • визначити значення понять «патріот», «волонтер», цінність людського життя»;
  •  виявити психологічний стан дітей, які разом з батьками та педагогами переживають події в Україні;
  •  підтримати прагнення українців жити і єдиній країні; формувати в молоді відчуття гордості за свою Батьківщину;
  •  виховувати патріотичні почуття.

​В ході зустрічі  учасники заходу познайомилися з історичними фактами Революції Гідності, окупації АРК та початком АТО на сході нашої країни.

Зразковий ансамбль баяністів "Баян" Драбівського БДТ під керівництвом П.П. Отвиновського виконали  поему присвячену героям Майдану. Учні Драбівського НВК прочитали для гостей заходу авторські вірші, в яких показали свої переживання за Україну та за долю її народу.

Переглядів: 252 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »