Вівторок, 31.03.2020, 08:45

Головна » 2020 » Січень » 5 » Навчання працівників школи діям у надзвичайних ситуаціях
Навчання працівників школи діям у надзвичайних ситуаціях

Щоб правильно діяти, необхіднобагато знати, а щоб знати, треба навчатись.

Грецька мудрість

Вислів грецьких філософів є досить актуальним у наш час, особливо коли мова йде про дії, від яких залежить здоров’я та життя дітей. Зрозуміло, що зовсім уникнути небезпеки, на жаль, не можна, але зменшити негативні наслідки цілком можливо. І провідна роль у цій справі належить закладам освіти, педагоги яких здатні грамотно, системно й змістовно підготувати та навчити молодь захистити себе в життєво небезпечних випадках.

Навчання учасників освітнього процесу діям у надзвичайних ситуаціях має дві складові: теоретичну і практичну. У ході підготовки працівників за програмою загальної підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях 03 січня у Драбівському НВК проведені навчання з цивільного захисту, які включали в себе і теоретичну, і практичну складові. Запрошені фахівці інспектор пожежної частини Савченко В.П. та старший лікар Лівобережної станції швидкої медичної допомоги Журавльов С.М. надали необхідні знання і провели практичні заняття, які допоможуть працівникам школи захистити себе та учнів у життєво небезпечних ситуаціях.

Переглядів: 32 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »