Вівторок, 31.03.2020, 07:38

Головна » 2017 » Травень » 10 » Наші педагоги на Всеукраїнському фестивалі «Паросток»
Наші педагоги на Всеукраїнському фестивалі «Паросток»

З 01.04. по 04.04.2017 року у місті Києві проводився Всеукраїнський психологічний фестиваль «Паросток», організований Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, Київським Палацом дітей та юнацтва за сприяння українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної  роботи НАПН України, науково-методичного центру психології  і соціальної  роботи ІППОКУ ім. Б. Грінченка, UNICEF України.

Участь у цьому фестивалі взяли представники Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С. В. Васильченка-гімназія» – соціальний   педагог Потапенко О. М. та психолог Пісоцька О.Я.

Крім того, Потапенко О. М. як тренер провела майстер-клас з проблеми «Система здійснення превентивної та профілактичної роботи в навчально-виховному закладі шляхом впровадження освітньо-профілактичних проектів і програм».

Багаторічний досвід роботи Олена Миколаївна презентувала перед досвідченими спеціалістами різних галузей педагогіки, психології, медицини. Їх дуже зацікавили вже реалізовані авторські проекти «І ваші долі людям не байдужі», «Будь мені рідною людиною», «Сходинками сімейного права», «Прокладемо стежину доброти через вир життя багатогранний» та «Паростки доброти серед бурхливого сьогодення». Також соціальний педагог поділилася своїми напрацюваннями  щодо впровадження  освітньо-профілактичних програм «Сімейна розмова» та «Повага дією».

На майстер-класі присутні мали змогу створити власні розробки проектів та виконати ситуативні вправи, які в подальшому допоможуть спеціалістам плідно співпрацювати з учасниками навчально-виховного процесу.

Загалом фестиваль дав змогу збагатитися досвідом, розширити професійні рамки, надихнув на подальшу творчу роботу.

Переглядів: 132 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »