Понеділок, 30.03.2020, 21:12

Головна » 2017 » Грудень » 22 » На Святого Миколая щира усмішка засяє
На Святого Миколая щира усмішка засяє

Зимові свята – чудова нагода  не лише налаштуватися на веселощі і розваги, а й серйозний привід згадати про ближніх, допомогти їм, влаштувати урочистість для дітей, які мають особливі освітні потреби. Тому напередодні Дня Святого Миколая – помічника у будь-якій хорошій справі – був влаштований обласний благодійний захід «На Святого Миколая щира усмішка засяє», організаторами якого стали працівники Управління освіти і науки, Черкаського обласного інституту з участю Ліги старшокласників Черкащини.

Приємно, що серед запрошених був переможець обласного конкурсу малюнка «На Святого Миколая щира усмішка засяє», учень 10-В класу Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія», Кісельов Вадим (учитель Потапенко О.М.).

Гостей свята привітали очільники освіти області – заступник начальника управління-начальник відділу спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи Оксана Іванівна Сімушіна і ректор обласного інституту Наталія Миколаївна Чепурна. Також для дітей  організували екскурсію в Музей хліба, на виставки дитячих робіт області «Новорічна композиція», «Український сувенір».

Вадим побував на майстер-класі «Фітодизайн», де зміг власноруч виготовити оригінальний різдвяний сувенір. Не обійшлося, звісно, без концертної програми та веселих ігор. Під кінець свята дітей привітав начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Вікторович Данилевський, який разом зі Святим Миколаєм побажав здоров’я, успіхів, творчих перемог та вручив солодкі подарунки.

Переглядів: 153 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »