Вівторок, 31.03.2020, 09:35

Головна » 2019 » Лютий » 26 » Моральний урок на все життя
Моральний урок на все життя

19 лютого вчителем зарубіжної літератури Варавою Т.П. в рамках діяльності шкільного методоб’єднання вчителів гуманітарно-естетичного циклу в 10-А класі проведений відкритий урок за творчістю О. Уайльда «Традиції і новаторство митця в жанрі роману. Роль фантастики й символіка у творі. Еволюція головного героя роману О. Уайльда «Портрет Доріана Ґрея». На уроці вдало використано кейс-метод та метод критичного мислення, які стимулюють індивідуальну активність учнів, формують інтерес і позитивну мотивацію до навчання, зменшують «пасивних» і невпевнених у собі учнів, забезпечують високу ефективність навчання, формують певні особистісні якості і компетенції, відчуття самостійності в освоєнні теоретичних положень і оволодінні практичними навичками, сприяють вмінню вирішувати проблеми, розвивають здібності проводити критичний аналіз і діагностику проблем. Під час опрацювання теми було продемонстровано буктрейлер до твору, відеофрагмент художнього фільму «Портрет Доріана Грея», тематичні учнівські презентації, які доповнювалися методично обґрунтованими слайдами вчителя. Краще засвоїти тему десятикласникам допомогло бліц-опитування, індивідуальні випереджувальні завдання, проблемні питання, які стимулювали учнів «обрати позицію» розумної, виваженої, морально стійкої та вихованої людини. Приємно, що  школярі змогли на уроці не лише збагатити свої знання з літератури, але й висловити власні погляди на життя, його цінність, визначити свої пріоритети у майбутньому.

Переглядів: 103 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »