Понеділок, 30.03.2020, 21:47

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

Рідна мова – невід’ємна ознака кожної нації, це наша спадщина, з нею ми не розлучаємося протягом усього життя. У світі налічується близько трьох тисяч мов. Одні з них перебувають між собою в близькій спорідненості, інші – більш віддалені одна від одної… І те, що всі ми любимо нашу співучу і дзвінку українську мову, аж ніяк не означає, що нам є чужими і далекими мови інших народів.

До Міжнародного дня рідної мови шкільні бібліотекарі Сотник В.Д., Гура В.С. провели інформаційну годину «Рідна мово, звучи в нашім домі» для учнів восьмих класів. Під час заходу школярам розповіли про рідну українську мову, яка зіткана із тепла і любові батьківської домівки, із мальовничих краєвидів, із верби і калини, із вишневих садів, із річок та струмочків, чарівних смерек, із яскравих кольорів веселки, із задушевної пісні, танцю, з колосистого пшеничного поля і високого синього неба, нашого рідного селища, дружнього дитячого колективу. Інтелектуальна гра, до якої були залучені школярі, дала можливість дітям зрозуміти, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ані народ, ані Україна як держава.

Переглядів: 174 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2018  »