Вівторок, 31.03.2020, 07:04

Головна » 2020 » Березень » 8 » Методичний місячник «Економічна компетентність як складова формування національної свідомості громадянина України»

З 03 по 28.02.2020 року в Драбівському  НВК пройшов методичний місячник «Економічна компетентність як складова формування національної свідомості громадянина України».

У рамках методичного місячника проведені майстер-класи, виховні заходи, семінари-практикуми, різні форми методичної роботи, які сприяли реалізації науково-методичної проблеми школи «Національно-патріотичне виховання учнів як складова навчально-виховного процесу щодо формування свідомого громадянина України з гуманістичним світоглядом і загальнолюдськими цінностями», зокрема:

Основні заходи

Термін

Відповідальні

Реалізація проблеми школи

з гуманістичним світоглядом і загальнолюдськими цінностями»

1.

Методичний аукціон «Знай, вивчай, впроваджуй» (в рамках методичного місячника):

1. майстер-клас. Виховний захід у              8-Б класі;
  2. майстер-клас з трудового навчання

у 8-А класі;

1. майстер-клас. Виховний захід у              5-А класі;
  2. майстер-клас з англійської мови у                 8-А класі;
  3. майстер-клас з англійської мови у                 5-А класі;
  4. майстер-клас з фізичної  культури  у             5-Б класі.

04.02.2020

24.02.2020

27.02.2020

Надточій О.Г.

Мусієнко В.О.

Івченко Л.Д

Отвиновська А.Г.

Пшеченко С.М.

Ситник В.В.

2.

Педагогічна вітрина «Майстерність без меж» (огляд матеріалів, які будуть направлені на виставку ППД).

03.02.2020

Заступники з НВР,

керівники творчих об’єднань,

вчителі, які атестуються

3.

Місячник педагогічної творчості вчителів, які атестуються.

03.02 – 28.02.2020

Шквиря  Л.В.

4.

Засідання студії «Креативне виховання»

05.02.2020

Заступник з ВР

5.

Випуск інформаційно-методичного бюлетеня «Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання»

Шквиря  Л.В.,

заступник з ВР

6.

Методичний тиждень

«Успіх молодого фахівця»

17.02.2020-

Варава Т.П.

7.

Тиждень природничих наук «Економічна діяльність людини і довкілля»

17.02.2020-

8.

Засідання методичної ради:

1) Про хід реалізації Драбівським НВК перспективної моделі і Програми інноваційного розвитку освітнього закладу щодо створення Школи неперервної економічної освіти.

2) Методичний вернісаж «Інноваційні підходи до формування та розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної економічної освіти »

3) Про підготовку до проведення тижня природничих наук «Економічна діяльність людини і довкілля».

4) Про підготовку матеріалів вчителями для участі у шкільній, районній та обласній виставках педагогічних досягнень «Інноваційний пошук освітян Драбівщини», «Інноваційний пошук освітян Черкащини» та обласному конкурсі на кращий електронний освітній ресурс.

Шквиря Л.В.,

керівники т/о

Шквиря  Л.В.

9.

Шкільний інтелектуальний конкурс

«Найрозумніший гімназист»

Варава Т.П.

10.

Шкільний  фестиваль-конкурс дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини»

Заступник з ВР

11.

Економічний батл «Хто зверху?», 11 класи.

21.02.2020

Вчитель економіки Пилипенко М.О.

12.

Засідання динамічної групи «Інновація» з проблеми «Метод проектів при вивченні різних шкільних предметів та для різних вікових груп».

Керівник динамічної групи

Кравцова О.П.

13.

Засідання творчої лабораторії «Сучасний урок» з проблеми «Сучасні підходи до впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес».

24.02.2020

Керівник творчої лабораторії

Потапенко Л.М.

14.

Засідання динамічної групи «Дослідник» з проблеми «Формування дослідницьких умінь учнів шляхом залучення їх до відповідної діяльності».

25.02.2020

Керівник динамічної групи Боярчук М.О.

15.

Засідання студії «Креативне виховання» з проблеми «Технологія створення майстер-класу як форма підвищення професійної майстерності педагога».

26.02.2020

Керівник студії Жаркова Н.Б.

16.

Засідання творчої групи «Критичне мислення» з проблеми «Особливості уроку, побудованогоз використанням технології формування критичного мислення».

27.02.2020

Керівник творчої групи Надточій О.Г.

17.

Підсумки методичного місячника «Економічна компетентність як складова формування національної свідомості громадянина України» (наказ).

28.02.2020

Заступник з НВР Шквиря Л.В.

Уроки та заходи проведені на високому методичному рівні. Вчителі показали вміння використовувати нестандартні підходи у викладанні навчальних предметів та виховних заходів, досконале володіння інформаційно-комунікативними технологіями, ефективне застосування проектної технології навчання, поєднання інтерактивних методів з інноваційними технологіями, практичне використання Інтернету та Google-cервісів.

У рамках методичного місячника проведено тиждень «Успіх молодого фахівця», на якому зосереджувалася основна увага на наданні молодим і малодосвідченим спеціалістам методичної допомоги у плануванні та організації роботи з питань модернізації освітнього процесу, здобутті практичних умінь і навичок, які необхідні для подальшої педагогічної діяльності, підвищенні рівня фахової, методичної і загальнокультурної підготовки молодих спеціалістів, становлення їх професійної майстерності.

Упродовж тижня «Успіх молодого фахівця» проведено різноманітні заходи відповідно складеного плану:

Переглядів: 21 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »