Понеділок, 30.03.2020, 20:28

Головна » 2017 » Грудень » 5 » Майбутнє першокласників у руках батьків!
Майбутнє першокласників у руках батьків!

1 грудня 2017 року в приміщенні Драбівського НВК пройшли традиційні збори для батьків майбутніх першокласників. Заступник з навчально-виховної роботи Людмила Григорівна Боженко познайомила присутніх із сутністю науково-педагогічного проекту «Інтелект України», який полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки; розвитку пізнавальних процесів – сприйняття, пам’яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра – цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Учитель початкових класів Наталія Іванівна Снітко, яка працює в 1-А проектному класі, ознайомила батьків майбутніх першокласників з програмою, яка розроблялася таким чином, щоб врахувати вікові особливості учнів і не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. Завдяки міжпредметним зв’язкам, засобам наочності та відеоматеріалам, об’єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.

Учитель початкових класів Таїсія Миколаївна Кріль розповіла про умови та особливості роботи підготовчих курсів для майбутніх першокласників «Подорож до Країни Знань».

Якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина допитлива й розумна, – ми чекаємо  її у Драбівському НВК.

Переглядів: 195 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »