Неділя, 29.03.2020, 00:53

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Край, мій рідний край
Край, мій рідний край

19 жовтня в нашому навчальному закладі відбулася історико-географічна вікторина для учнів 6х-7х  класів (команди «Легендарна шістка» і  «Патріот») – «Край, мій рідний край».

Діти зібралися, щоб краще пізнати нашу Україну та Драбівщину, зокрема, поглибити знання та в змаганні виявити зацікавленість предметом. Розпочалася вікторина «Розминкою», яка складалася з двох етапів:  складання пазлів великої карти України та визначення пам’ятних місць Драбівщини.

Наступне завдання було  цікавим для дітей. Вони  демонстрували знання народної мудрості. Було надзвичайно приємно, коли всі без виключення  правильно продовжували прислів’я.

У змаганні капітанів кращий результат показав представник команди «Патріот» – Самсоненко Станіслав, учень 7-Б класу. У конкурсі «Вірю – не вірю»  діти, вислухавши твердження, повинні були сказати вірне воно чи ні.

Під час змагання «Люби і знай свій рідний край» діти показали  всю силу свого інтелекту, продемонструвавши знання з історії українського народу, України та Драбівщини.

Ми мали змогу оцінити високий рівень  обізнаності  учнів 6х-7х  класів з історії рідного краю, і тільки з перевагою в півтора бали  тріумфувала команда 7х класів – «Патріот». Переможці та учасники  були нагороджені грамотами та смачними подарунками.

Бажаємо нашим учням рости допитливими, кмітливими та щирими патріотами нашої Батьківщини!

Переглядів: 149 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »