Вівторок, 31.03.2020, 09:01


Драбівський навчально-виховний комплекс
"загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8900
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Травень » 10 » Консультаційний пункт Інтелект
11:04
Консультаційний пункт Інтелект

 

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Адміністрація школи розпочала роботу з прийому дітей до першого класу 2017-2018 навчального року за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Конкурсний прийом буде проводитись 13, 15 та 18 травня 2017 року у формі співбесіди з дитиною у присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

З 15 квітня 2017 року у школі працює консультаційний пункт для майбутніх першокласників.

 

Адміністрація школи

 

 

 

Процедура відбору академічно здібних дітей

 

 1. Індивідуальне психолого-педагогічне обстеження (рівень психосоціальної зрілості – 28 питань). Оцінка готовності дітей дошкільного віку до навчання в перших класах за педагогічною програмою «Інтелект України».
 2. Вивчення короткочасної пам’яті та здатності до навчання. (Вивчення чотиривірша).
 3. Вивчення розвитку функцій мислення дитини «Що зайве?» (Вилучення зайвого)
 4. Дослідження навичок читання та переказу.

Швидкість читання (кількість слів за хв.): ________

Спосіб читання: 1) відривними складами; 2) плавними складами; 3) склад + слово;

4) цілими словами.

 • фактичного змісту ______. Герої______. Ідейний зміст: тема___, ідея ___ .

5. Вивчення розвитку інтелекту дитини – робота з матрицями Равена (килимки, дитячий кольоровий варіант).

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 6

до наказу Міністерства освіти

і науки, молоді та спорту

від 10.07.2012. № 797

 

 

1. Загальні положення конкурсу

 1. Дані Умови визначають загальні положення і основні організаційні засади здійснення конкурсного відбору учнів до класів, що працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
 2. Дані Умови розроблено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2003 року № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)».
 3. Мета конкурсного приймання учнів до класів, що працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», полягає у формуванні колективу учнів з високим інтелектуальним потенціалом, який забезпечує готовність до інтенсивної навчально-пізнавальної діяльності за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
 4. Дані Умови поширюються на дітей, батьки яких виявили бажання навчати їх у класах, що працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
 5. У конкурсі можуть брати участь діти незалежно від місця проживання.
 6. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

 

2. Організація конкурсу

 1. Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше, ніж за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні навчального закладу, що здійснює приймання. Зміст оголошення доводиться до відома населення через місцеві засоби масової інформації.
 2. Не пізніше, ніж за місяць до початку конкурсу, на інформаційному стенді навчального закладу вивішуються перелік питань конкурсних випробувань та (пояснювальна записка, щодо підготовки до них.
 3. Випробування в рамках основного конкурсного приймання до 1-го класу проводяться в період з 1 квітня по 1 червня поточного року.

2.4. За наявності вільних місць у класах, які працюють за науково- педагогічним проектом «Інтелект України», проводиться додатковий конкурсний добір у червні,

 1. День конкурсних випробувань у такому випадку визначається навчальним закладом по мірі формування груп учнів, які бажають вступити до загальноосвітнього навчального закладу.
 2. За наявності вільних місць у серпні, але не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року, може проводитись додаткове конкурсне приймання за таких самих умов, що й основне.
 3. Додаткове конкурсне приймання, як виняток, може відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основне. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.
 4. Для проведення вступних випробувань у навчальному закладі створюється психолого-педагогічні комісії, склад яких затверджується наказом директора за погодженням з радою навчального закладу. До складу конкурсної комісії залучається практичний психолог. Головою конкурсної комісії є директор навчального закладу або його заступник.

2.9. До участі в конкурсі допускаються діти на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора навчального закладу та табеля успішності учня (для дітей, які вступають до 2-9 класів). Для участі в конкурсі дітей, які вступають до 1-го класу, крім заяви, подаються копія свідоцтва про народження та медична картка дитини в встановленого зразка.

2.10. Не дозволяється вимагати від учнів характеристик з попереднього місця навчання, довідок з місця роботи батьків тощо.

2.11. Усі документи, подані до конкурсної комісії, є матеріалами для службового користування.

 

3. Проведення конкурсу

3.1. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу, проводиться у терміни, визначені навчальним закладом, у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

 1. Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу, включає виконання комплексу діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до успішного навчання за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Цей комплекс розробляється творчою групою науковців — психологів і педагогів, які здійснюють науково-методичне супроводження проекту «Інтелект України», проходить наукову експертизу та затверджується науковим керівником проекту. Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог.

3.3. Чисельність психолого-педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1-го класу, не може перевищувати трьох осіб, включаючи практичного психолога.

Співбесіда не повинна тривати більше ніж 30 хвилин.

 1. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 2-11 класів, що працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», проводяться за умови наявності вільних місць, як правило, під час основного конкурсного приймання.
 2. Результати конкурсних випробувань (у тому числі співбесіди) оформлюються у вигляді протоколів відповідної комісії, які зберігаються в тому самому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації

учнів.

 1. Результати усного випробування оголошуються в той самий день, письмового — не пізніше, ніж через три дні після його проведення. Списки вступників із виставленими балами вивішуються у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення.
 2. Діти, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях у терміни, проведення яких визначає директор навчального закладу.
 3. Діти, які не з’явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

 

4. Порядок зарахування

 1. Діти зараховуються до проектного класу наказом директора на підставі рішення комісії. Зарахування дітей проводиться протягом 5 днів після оголошення рішення конкурсної комісії.
 2. До навчального закладу подаються такі документи: копія свідоцтва про народження, особова справа, медична картка (довідка) встановленого зразка.

4.3. Якщо батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією., Апеляція, додасться протягом тижня після оголошення результатів рішення комісії і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються навчальним закладом за погодженням з відповідним органом управління освітою. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляції забороняється.

 1. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до відповідного органу управління освітою, який створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.
 2. Діти, які зараховані до класу, що працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.

 

 

Заступник директора Б.М. Терещук

 

Науковий керівник І.В. Гавриш

Переглядів: 209 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Погода
Гаряча лінія
Розклад дзвінків
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook
 • Drabiv NVK © 2020Безкоштовний хостинг uCoz