Понеділок, 30.03.2020, 22:13

Головна » 2017 » Лютий » 22 » Конкурс «Супер-тато»
Конкурс «Супер-тато»

Щоб збагатити внутрішній світ дитини позитивними емоціями, створити умови для виявлення  емоційної чутливості до стану рідних та близьких, 14 грудня  в нашому навчальному закладі відбувся конкурс «Супер- тато».

У змаганні взяли участь батьки учнів 1-4 класів.

Помічниками та підтримкою у конкурсах татусям були їхні діти. Учасники рекламували свою сім’ю, заплітали донечкам  кіски, показували свою вправність у водінні автомобіля, відповідали на цікаві запитання, вгадували своїх дружин за портретами, які намалювали їхні діти.

Наші татусі довели, що вони не лише сильні, а й лагідні, знають найзаповітніші мрії своїх синів і донечок, уміють піклуватися про своїх дітей і родину.  Дуже багато позитивних емоцій подарував цей конкурс. Головне, він згуртував родину, дав змогу дитині відчути себе важливою частиною сім’ї, а в майбутньому – частиною великої української родини.

Журі дуже важко було обрати переможця, адже всі татусі безмежно люблять своїх діточок і показали хороші результати  в змаганні. Та все ж першість у конкурсі отримав  Пилипенко В’ячеслав Леонідович, тато учениці 2-А класу Пилипенко Олі.

Хай завжди між батьками і дітьми панує розуміння і радість від спілкування! Нехай дитячі справи та інтереси будуть першочерговими для кожної родини!

Переглядів: 212 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »