Понеділок, 30.03.2020, 22:00

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Конкурс «Милосердя – доброта, проявлена на ділі»
Конкурс «Милосердя – доброта, проявлена на ділі»

Перед вами щасливі переможці та учасники конкурсу «Милосердя –  доброта, проявлена на ділі» для пасажирів шкільного автобуса.

Юних пасажирів «лихоманило» цілий місяць, адже завдання було не з легких: намалювати милосердя й  доброту, а також жити за цими принципами. Людей часто цікавлять питання: «Що таке милосердя?», «Як  проявляти на ділі доброту?». Вчитель-супроводжуюча Рубан І.В. розповідала учням 1-4 класів різні історії із життя звичайних людей і з нетерпінням очікувала зворотньої віддачі.

На свої малюнках діти відобразили різні життєві сюжети: внучка з бабусею йдуть за ручку через дорогу, діти допомагають хлопчику в інвалідному візку, хлопчик в морозну зиму годує птахів… Темні кольори змінюються на  яскраві.

Фінальна частина була найприємнішою. Подивіться на усміхнені обличчя дітей і посміхніться їхній дитячій радості в простоті свого серця. У когось із них ця перемога перша в житті!!!  Задоволення учасникам конкурсу додали ще й цінні подарунки від спонсорів, які роблять дитячі серця щасливішими і  радіснішими.

Спасибі вам, меценати доброї справи, наші спонсори, люди з великим добрим серцем. Ви вклали свої прибутки в вічні і нескінченні цінності – милосердя й доброту, щоб очі й серця наших юних пасажирів світилися теплом, випромінюючи любов, милосердя й доброту.

Переглядів: 170 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »