П`ятниця, 03.04.2020, 02:51

Головна » 2015 » Березень » 29 » Районний семінар «Методичні тактики в роботі соціального педагога та психолога»
Районний семінар «Методичні тактики в роботі соціального педагога та психолога»

18 березня 2015 року на базі Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С. В. Васильченка-гімназія» відбувся районний семінар працівників психологічної служби під назвою майстер-клас «Методичні тактики в роботі соціального педагога та психолога».

Зі всупним словом звернулася до присутніх методист районного відділу освіти  Прядко Л. С. Учасники семінару взяли участь у тренінговому  занятті «Сім’я в життя веде дитя?..», яке провела соціальний педагог Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С. В. Васильченка-гімназія» Потапенко О. М.  Працівники психологічної служби мали змогу долучитися до апробації нових ігрових методик «FotoPOST» (автор Піхуля С. О.), «Пан або пропав» (автор Каневська Н. М.) та «Права дітей» (автор Войцях Т. В.), які впроваджуються в області. Соціальні педагоги та психологи на практиці відпрацювали застосування нових методик.

На семінарі  виступили Чепурна В. М., соціальний педагог Драбівського центру розвитку дитини «Сонечко», яка ознайомила із новаціями щодо впровадження інклюзивної освіти.

Бичок Л. С., практичний психолог Драбівського центру розвитку дитини «Сонечко», познайомила працівників психологічної служби з діагностичними методиками, які вона застосовує в роботі з майбутніми першокласниками – вихованцями дитячого садка.

Потапенко О. М. та Барабаш Л. Ю. поділилися новинками з обласного семінару «Психологічний і соціально-педагогічний супровід адаптації вихованців та учнів до навчального закладу», який проходив 17.03.2015 р. на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

На завершення учасники семінару обмінялися досвідом роботи та поділилися отриманими враженнями.

Переглядів: 251 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »