Вівторок, 31.03.2020, 09:19

Головна » 2019 » Грудень » 10 » Громадський звіт про хід реалізації перспективної моделі і програми інноваційного розвитку Драбівського НВК

4 грудня 2019 року проходили громадські слухання про хід реалізації моделі і програми інноваційного розвитку Драбівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» «Створення Школи неперервної економічної освіти» на період до 2020 року.

До освітнього закладу завітали заступник голови районної ради Тетяна Богославець, начальник відділу освіти Валентина Шевчук, секретар  Драбівської селищної ради Василь Шевчук, батьки, небайдужі до проблем освіти громадяни селища. Гості школи мали можливість оглянути заклад, ознайомитись із сучасним технічним обладнанням, STEM-лабораторіями, кабінетами, освітнім простором НУШ.

Перед присутніми із громадським звітом виступила директор школи Людмила Бугай, яка ознайомила присутніх із особливостями роботи закладу, пріоритетними напрямками інноваційного розвитку НВК: формування інноваційного освітнього середовища, науково-методичне і матеріально-технічне забезпечення, управлінська діяльність, професійний розвиток учителів, дослідно-експериментальна і проектну діяльність, активне використання ІКТ, STEM-освіта та дослідницька діяльність учнів, співпраця з громадськістю та вищими навчальними закладами України.

На завершення зустрічі виступила президент учнівського самоврядування Діана Кріль, яка презентувала загальношкільний соціально-економічний проект «Хобі як бізнес», метою якого є створення учнями власного соціального прибуткового бізнесу на основі улюблених захоплень. Гості з великим задоволенням відвідали виставку творчих робіт, що створені в рамках реалізації цього проекту, і зазначили, що залучення учнів до підприємницької діяльності сприятиме успішній самореалізації особистості в суспільстві, розвитку вмінь генерувати нові бізнес-ідеї й ініціативи, втілювати їх у життя з метою підвищення власного соціального статусу та добробуту.

Присутні були приємно вражені істотними змінами в школі як інноваційному експериментальному закладі.

Переглядів: 20 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »