Вівторок, 31.03.2020, 09:06

Головна » 2017 » Лютий » 16 » «Гімназист» – звучить гордо!
«Гімназист» – звучить гордо!

Гімназії завжди були в історії культури України символом освіченості, національної гідності. Гімназист – це високе звання, яке потрібно належно пронести крізь усе своє життя.

24 листопада 2016 року у Драбівському НВК відбулося традиційне свято  «Прийом у гімназисти». Це особливий день для п’ятикласників, які вишикувалися в очікуванні незвичайного і урочистого дійства – посвяти в гімназисти. Довго і натхненно учні 5-А математичного класу гімназії готувалися до цього торжества: вчили вірші, розучували Гімн школи, вдосконалювали вміння виконувати Гімн України, відшукували таланти серед однокласників, щоб проявити їх у повному обсязі перед своїми батьками і гостями свята.

• І ось цей день настав... Піднесений, урочистий настрій охопив усіх: і учнів, і батьків, і вчителів. Під оплески гостей та всієї гімназійної родини на свято були запрошені учні 5-А класу, класним керівником якого є Степанець Жанна Миколаївна. П’ятикласники достойно представили свій клас, презентуючи  виступи вокалістів, декламаторів, музикантів, танцюристів. Усі вони – яскраві учнівські особистості, зірочки, які починають сяяти у Драбівській гімназії. Хвилювання досягло апогею, коли урочисто зазвучала клятва гімназиста, яка віднині стане їх дороговказом на шляху до знань. Юних гімназистів привітали батьки, директор школи, друзі. У виступі директора Бугай Л.М. бриніло почуття гордості за обдарованих і талановитих дітей. Вона побажала гімназистам нових перемог, великої любові до праці, збагачуватися новими знаннями та не зупинятися на досягнутому.

Гідно, схвильовано та щасливо почували себе пятикласники у новому статусі – статусі справжнього гімназиста.

Свято завершилося, та для юних гімназистів цей день, 24 листопада, тільки початок відповідального шляху у довгому, цікавому, дружньому, гомінкому і незабутньому шкільному житті.

Переглядів: 199 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »