Понеділок, 30.03.2020, 21:55

Головна » 2017 » Березень » 24 » Фінал загальношкільного конкурсу «Справжній козак»
Фінал загальношкільного конкурсу «Справжній козак»

17 березня відбувся фінал загальношкільного конкурсу «Справжній козак». Попередньо, на відбіркових турах, ми знайомилися із представниками від 2х – 11х класів – славними нащадками козацького війська. Хлопці показували свою звитягу, влучність, фізичну силу, таланти.

У фіналі боротися за звання «Справжній козак» мали честь переможці відбіркових турів конкурсу:

нащадок Івана Богуна, представник від 3-А класу – Писаревський Владислав;

представник від 7-А класу, нащадок Пилипа Орлика – Врубльовський Володимир;

представник від 9-А класу, нащадок Богдана Хмельницького – Козін Євген;

представник від 9-В класу, нащадок Івана Сірка – Бондар Богдан;

представник від 10-А класу, нащадок Максима Залізняка – Видовський Ярослав.

Хлопці продемонстрували свою мудрість і кмітливість, силу і звитягу, бойовий дух і козацьке братерство, вправність і мужність, кулінарні здібності і творчі можливості. Юні козаки виявили неабияку креативність, доводячи незаперечну істину, що в кожну людину Господь Бог вкладає не одне зернятко таланту.

Останній конкурс «Здивуй мене» мав на меті показати той талант наших учасників, про який ще ніхто не знав. Нащадки славних козаків дивували всіх присутніх співом і танцями, декламацією віршів, виробами живопису та декоративно-прикладного мистецтва.

Переможцем загальношкільного конкурсу «Справжній козак» став учень 3-А класу Писаревський Владислав, який здобув і головний приз – булаву, що є символом влади українського козацтва.

Іншим учасникам конкурсу журі вручило сувенір – подарункову чашку із розписом в українському стилі.

Саме цей захід сприяв формуванню в дітей ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави через усвідомлення культурних цінностей, знань історії свого народу, звичаїв та обрядів.

У глибині душі кожного українця живе козак, який без роздумів віддасть своє життя за рідну землю. Тож бажаємо нашим хлопцям міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе подолати будь-які перешкоди!

Переглядів: 197 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »