Вівторок, 31.03.2020, 09:13

Головна » 2019 » Грудень » 12 » Екскурсія до Драбівського відділу поліції
Екскурсія до Драбівського відділу поліції

10 грудня 2019 року у гостях Драбівського відділу поліції побували учні  7-А класу (вчитель історії Пилипенко М.О.). Переступивши поріг, дітей  цікавило все: куди  надходить  дзвінок, якщо набрати «102», як виїжджають на місце пригоди працівники поліції, як розшукують злочинців та, певна річ, де їх тримають. Семикласників радо зустрів Пузир Володимир Миколайович, який розповів про роботу слідчо-оперативних груп, які за повідомленням чергового вирушають на місце скоєння правопорушення, про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події,  реагування на них. Захоплені школярі один поперед одним ділилися яскравими враженнями та розпитували працівників відділу поліції, де потрібно навчатися, щоб здобути професію поліцейського. Інспектор відділу Пузир В.М. ознайомив дітей з деякими положеннями кримінального кодексу, зупинився на відповідальності, передбаченій для неповнолітніх, за вчинення ними протиправних дій. Екскурсія продовжилася демонстрацією спеціальних засобів та вогнепальної зброї. З цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі. Школярам  дозволили приміряти бронежилет, каску, потримати в руках зброю. Семикласники були в захваті і приємно враженні гостинністю правоохоронців.

Від імені учнів 7-А класу хочемо висловити подяку за віддану працю,  теплий прийом та безцінні знання, можливість побачити реальну діяльність відділу поліції. Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, такі заходи розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри дітей до працівників поліції, адже  головна мета поліцейських – дати можливість зрозуміти і роз’яснити дітям, що поліція не караючий орган, а правозахисний.

Переглядів: 33 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »