П`ятниця, 03.04.2020, 01:07

Головна » 2015 » Червень » 19 » Довгоочікуване літо
Довгоочікуване літо

Розпочалося довгоочікуване літо – пора відпочинку, нових знайомств і пригод; пора яскравих вражень і пора творчості. А разом з початком літа  розпочав свою діяльність пришкільний відпочинковий табір «Сонечко»  на базі Драбівського НВК «школа-гімназія». В таборі відпочивають учні початкових та середніх класів, з яких було створено 12 загонів: загони «Кульбабки», «Непосиди», «Сонячні промінці»  (1-ші класи), загони «Чомучки», «Краплинки», «Капітошки» (2-гі класи), загони «Веселка», «Пізнайки», «Друзі» (3-ті класи), загони «Всезнайки», «Бджілки» (4-ті класи) та мовний загін «САТ» (5-8 класі). За кожним загоном  закріплені вихователь та помічник вихователя, які координують роботу в загоні, допомагають вихованцям брати участь у різноманітних заходах: естафетах, конкурсах, турнірах, екскурсіях тощо.

Виховна робота в таборі базується  на розвитку дитячої самодіяльності шляхом колективних творчих справ. Яскравими і цікавими є всі дні в таборі, зокрема день відкриття табірної зміни, день казки, день подорожі у країну дорожніх знаків, дзвони духовності, день безпеки,  маленькі патріоти тощо.

Діти відвідують краєзнавчий  музей, кінотеатр, майстер-класи з малювання у дитячій школі мистецтв, ходять, на екскурсію до пожежної частини, відпочивають на Поляні казок. Психологом Барабаш Л.Ю. для дітей проведено цікаві корисні  заняття.

Щоденними традиційними заходами стали: робочі лінійки, весела ранкова зарядка під сучасні ритмічні мотиви,  спортивні естафети та години творчості. Дітям дуже подобаються рухливі ігри, змагання, проведені спортивними керівниками Коломійцем О.О. та Ситником В.В..

Діти забезпечені повноцінним дворазовим вітамінізованим  харчуванням.

Віриться, що  літні канікули  для наших вихованців пройдуть цікаво, весело і корисно. Адже, «Сонечко» - добрий старт омріяного літнього відпочинку.

Переглядів: 444 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »