Понеділок, 30.03.2020, 21:40

Головна » 2018 » Березень » 20 » Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»
Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

15-17 березня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Міжнародна освітня виставка – це найбільший представницький форум нашої країни, який презентує досягнення та досвід у реформуванні всіх рівнів освіти, розширенні міжнародної співпраці для подальшої інтеграції в освітній і науковий простір, засоби навчання, програми та рішення для підвищення ефективності освітнього процесу.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю.

Творчою групою педагогів у складі Бугай Л.М., Варави Т.П., Шеляг О.Г. створено методичний посібник «Педагогічна інноватизація як засіб удосконалення освітнього процесу на шляху до євроінтеграції», в якому проаналізовано різноманітні аспекти готовності вчителя до інноваційної діяльності, розкрито особливості педагогічної інноватизації в навчальному закладі.

За результатами виставки Драбівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» нагороджений Срібною медаллю у номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників».

Вітаємо педагогічний колектив з перемогою на важливому представницькому освітянському форумі та зичимо натхнення, ентузіазму, креативних ідей, спрямованих на розвиток національної системи освіти!

Переглядів: 152 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »