Вівторок, 15.10.2019, 04:46

Головна » 2019 » Квітень » 12 » Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»
Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Міжнародна освітня виставка – це найбільший представницький форум нашої країни, який презентує досягнення та досвід у реформуванні всіх рівнів освіти, розширенні міжнародної співпраці для подальшої інтеграції в освітній і науковий простір, засоби навчання, програми та рішення для підвищення ефективності освітнього процесу.

14-15 березня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України, Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови; 445 закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою.

Творчою групою педагогів у складі Бугай Л.М., Осадчої О.М., Боженко Л.Г., Варави Т.П., Кравченка В.В., Шеляг О.Г. створено методичний посібник «Готовність до інноваційної діяльності як важливий компонент професійної компетентності сучасного педагога», в якому проаналізовано організаційно-педагогічні умови, що забезпечують практичну реалізацію технології підготовки вчителів до інноваційної діяльності в системі внутрішньошкільної методичної роботи, обґрунтовано обрану для впровадження теоретичну модель інноваційної діяльності сучасного педагога, яка сприятиме професійному зростанню вчителів, покращенню їх фахової майстерності, творчій самореалізації.

За результатами виставки Драбівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» нагороджений Срібною медаллю у номінації «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти».

Вітаємо педагогічний колектив з перемогою на важливому представницькому освітянському форумі та зичимо натхнення, ентузіазму, креативних ідей, спрямованих на розвиток національної системи освіти!

Переглядів: 59 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »