Неділя, 29.03.2020, 00:18

Головна » 2019 » Грудень » 10 » День Збройних сил України
День Збройних сил України

6 грудня проведено ряд заходів, приурочених Дню Збройних сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі й українського народу.

Заступником директора з виховної роботи Смірновою Н.О. та педагогом-організатором Третяк В.В. організована інформаційна година для учнів 5-8 класів «Український воїн – приклад для наслідування». До акції «Лист українському герою-солдату» долучилися молодші школярі, які написали зворушливі, щирі листівки з побажаннями миру і Божого благословення. А в 2-А класі учні малювали малюнки, висловлюючи своє бачення сильного, мужнього та вірного Батьківщині солдата. Учителем фізичної культури Коломійцем О.О. спільно з кабінетом виховної роботи організовані спортивні змагання «Нумо, хлопці!», на яких восьмикласники продемонстрували свої морально-вольові якості, зорема: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємопідтримку. Перемогу здобула команда «Танкісти» (8-А клас). Учасники проведених заходів зрозуміли основне – тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужою до трагедій Вітчизни й народу.

Переглядів: 29 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »