Середа, 19.12.2018, 08:56

Головна » 2018 » Листопад » 13 » День української писемності
День української писемності

9 листопада у Драбівському НВК вже традиційно був поведений День української писемності. Впродовж усіх шкільних перерв цього дня панувала святкова атмосфера. На святі рідної мови звучали пісні, проводилася мовна вікторина, квест, демонструвалися цікаві відеоролики, любителі інтелектуальних розваг могли спробувати себе у розгадуванні словникового кросворду та познайомитися з виставкою словників, для пропагування рідного слова діяла виставка-конкурс плакатів, а для школярів молодшої ланки були проведені мовні ігри та українські народні дитячі забави.

Після урочистої частини учні написали цікаві диктанти, бо у цей день також стартував перший етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика, який, до речі, проходить у двадцяти країнах світу і об’єднує близько п’яти мільйонів людей.

цієї справи долучилися і дорослі: директор закладу, начальник відділу освіти, методист методичного кабінету, вчителі української мови і літератури. Атмосфера свята змогла зачепити кожного і не залишила байдужим нікого. Навіть випадкові відвідувачі на вході до школи могли, відповівши правильно на мовне запитання, отримати цукерку та позитивний настрій на цілий день.

Переглядів: 52 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »