Понеділок, 30.03.2020, 21:34

Головна » 2019 » Листопад » 10 » День писемності
День писемності

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
                                                П. Куліш

9 листопада ми відзначаємо велике свято День української писемності та мови.

8 листопада кабінетом виховної роботи спільно з учителями української мови та літератури реалізовано програму тематичних заходів, приурочених цьому дню.

Школа була прикрашена мовознавчими афішами, тому кожен відвідувач НВК міг не тільки поринути у святкову атмосферу, а й почерпнути для себе необхідні знання. Учні 2-11 класів писали диктанти з української мови (в рамках шкільного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика). Класні керівники 5-11 класів разом із учнівським самоврядуванням організували святкову лінійку «Сторінками української писемності». Учні 8-11 класів стали учасниками  конкурсу на кращу авторську поезію «Наша мова калинова», конкурсу-декламації віршів про мову. Рекламний проект «Обирай українську!», організований п’ятикласниками, нікого не залишив байдужим. Гімназисти 7-А класу із захопленням розгадували мовні кросворди. Кожна перерва зустрічала учнів інформаційними відеороликами та презентаціями: «З витоків української писемності», «Світлиця слова у безмежжі часу», «Ну що б, здавалося, слова…», «Розвиток української мови», «Життєпис Преподобного Нестора Літописця», «Тернистий шлях української мови».

Долучилися до загальношкільних заходів і молодші школярі. Незвичайний виріб – лепбук – до свята писемності підготували учні 2-А класу. Колективний сенкан «Мово моя солов’їна» складали у 4-Б класі. Святкові україномовні фліпчарти оформили учні 2х класів. Виставку виробів з природного матеріалу «Не словом єдиним» організували учні 4-А класу. Завідувачка шкільною бібліотекою Сотник В.Д. організувала для учнів книжкове дефіле – виставку «Мова моя солов’їна – невичерпна духовна скарбниця».

Гарний настрій, чудова атмосфера, незабутні враження панували протягом усього дня.

Переглядів: 106 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »