Вівторок, 31.03.2020, 09:02

Головна » 2019 » Грудень » 10 » День місцевого самоврядування
День місцевого самоврядування

5 грудня відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти з лідерами місцевого самоврядування району, куди була запрошена і президент учнівського самоврядування Драбівського НВК Кріль Діана.

Зустріч розпочалася з привітального слова начальника відділу освіти Шевчук Валентини Степанівни. Для учнів була організована екскурсія до районної ради, де заступник голови районної ради Богославець Тетяна Володимирівна розповіла про цікаві моменти із власного робочого досвіду. Естафету взяв перший заступник голови Драбівської райдержадміністрації Лобода Володимир Володимирович, який інформував про нюанси роботи посадовців. Лідери учнівського самоврядування були в захваті від зустрічі з начальником фінансового управління Драбівської райдержадміністрації Сіпко Мариною Миколаївною, яка розповіла про тарифікацію та нарахування премій освітянам. На останок присутніх запросили на захід, присвячений Дню місцевого самоврядування, Дню Волонтера та Збройних сил України, який відбувся у районній бібліотеці Центру культури та дозвілля. За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, всебічне сприяння в організації допомоги для військовослужбовців Збройних сил України учнівському, педагогічному та батьківському колективам Драбівського НВК вручена подяка.

Дякуємо за чудовий день та щиро вітаємо колектив Драбівської районної ради і депутатський корпус з Днем місцевого самоврядування!

Переглядів: 23 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »