Вівторок, 31.03.2020, 08:47

Головна » 2019 » Листопад » 26 » День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи у Драбівському НВК розпочався з інформаційних хвилинок. Класні керівники провели годину спілкування  на тему «Україна гідна свободи». У бібліотеці організовано тематичну виставку художньої літератури, в ході якої згадувалося історичне минуле України, географічні дані. Під час шкільних заходів святково одягнені учні співали патріотичні пісні, читали вірші про Україну та події на Майдані, хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Заступник директора з виховної роботи Смірнова Н.О, педагог-організатор Третяк В.В. разом з учителем історії Ногою Т.Б. організували для учнів 10-11 класів зустріч з учасниками АТО Стойдою Віктором Петровичем та Устименком Іваном Миколайовичем. Учасники зустрічі мали змогу переглянути документальні фільми, через презентацію ознайомитися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу, послухати розповіді учасників бойових дій та поспілкувалися з ними.

Класні керівники долучилися до проведення заходів. У 5-А класі (класний керівник Івченко Л.Д.) під час спілкування «Вільні творять майбутнє!» учні зясували значення слів «свобода» та «гідність», хронологію подій. Під час годин спілкування у 9-11 класах учні разом із класними керівниками обговорили перебіг революції, її причини та наслідки. Школярі віддали шану Героям Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Бібліотекар Сотник В.Д. організувала у шкільній бібліотеці тематичну книжкову виставку «Небесна сотня».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Переглядів: 42 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »