Понеділок, 30.03.2020, 20:43

Головна » 2018 » Лютий » 8 » Бінарний урок з елементами кейс-методу
Бінарний урок з елементами кейс-методу

06.02.2018 року відбулося шкільне методичне об’єднання вчителів гуманітарно-естетичного та природничого циклів. Учителями зарубіжної літератури Боженко Л.Г. та географії Кравцовою О.П. проведено у 6-А класі бінарний урок з елементами кейс-методу на тему «Сильний людський характер в екстремальній ситуації за оповіданням Дж. Лондона «Жага до життя». Педагоги використали різноманітні інтерактивні методи і форми роботи: гру «Селфі-аудит», асоціативну розминку, творчий переказ, роботу з фізичною і контурною картами, форму обговорення «Толока», залучили учнів до групової роботи.

Часто учні сприймають літературу просто як один із навчальних предметів, яка мало пов’язана з повсякденним життям. Хоча існує думка, що література – це підручник життя, адже вона відображає дійсність. Зарубіжна література дає нам багато життєвих при­кладів поведінки людей у різних ситуаціях, коли вижити в екстремальних умовах допомагають практичний досвід, сила духу, вит­ривалість та воля, а також товариська  підтримка.

Бінарний урок дав можливість школярам подивитися на літературу з іншої точки зору, використавши свої знання з географії, української мови і літератури, основ здоров’я, економіки та математики. Діти переконалися в необхідності самовдосконалюватися, поглиблювати свої знання з різних галузей наук, загартовуватися фізично, вдосконалювати практичні вміння і навички, виробляти в собі витривалість, обачність, силу волі, долаючи (хоча б по крапельці!) свої лінощі, неорганізованість. Адже відомо, що перемагають і досягають успіхів у житті ті, хто дуже любить це життя, намагаєть­ся бачити його кращі сторони і зосереджуватися на них.

Переглядів: 168 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »