Понеділок, 30.03.2020, 22:11

Головна » 2020 » Лютий » 13 » Безпечний інтернет
Безпечний інтернет

Вкрай важливо говорити зі школярами про те, що інтернет може приховувати небезпеку. Але важливіше навчити захищатися від небезпек, слідувати правилам спілкування та поведінки в мережі.

З цією метою та в освітніх цілях у Драбівському НВК з 3 по 7 лютого відбулися заходи в рамках проведення Тижня Безпечного Інтернету.

Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Вони можуть не знати, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто. Інколи школярі не можуть правильно зреагувати на матеріали з мережі з різних причин. Робота у цьому напрямку для вчителів та батьків дуже важлива. Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дитини.

На початку тижня школярі отримати можливість ознайомитися з основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, з цікавими фактами щодо використання мережі, розміщеними в інформаційному блоці шкільної газети.

5 лютого заступником директора з виховної години Смірновою Н.О. та педагогом організатором Третяк В.В. проведенно години спілкування  «Інтернет очима дітей», «Безпека дітей в інтернеті», «Мережа як стиль життя». Мета – розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет, розвивати уважність, спостережливість, виховувати етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями. Разом з учнями розроблено поради щодо використання безпечного Інтернету та його ресурсів, також школярі отримали пам’ятки основних правил безпечної роботи в інтернеті.

Переглядів: 29 | Додав: veyron | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »