Понеділок, 30.03.2020, 22:01

Головна » 2017 » Лютий » 3 » 1 Вересня
1 Вересня

Школа... 1 вересня... Свято «День знань»... Як добре знову зібратися всією дружною шкільною родиною разом з численними друзями, які  з щирими  привітаннями та          подарунками прийшли цього дня до Драбівського НВК. Попереду таке непросте, але цікаве шкільне  життя. На урочистій лінійці зібралися  святково вбрані школярі, з    піднесеним настроєм учителі, заклопотані батьки, яких хвилює

питання: «Як все складеться у їхніх дітей у новому навчальному    році?»

Хвилюються одинадцятикласники, адже вони сьогодні ведучі свята, до них особлива увага першокласників, що відвідають перший у
 своєму житті урок. Усе  наповнене    урочистістю і гордістю за те, що ти – частинка цього дійства, великого свята «День знань».

Теплі слова вітання та побажання успіхів висловила директор школи Бугай Людмила Миколаївна. Заступник голови районної ради Тетяна  Володимирівна  Богославець  побажала вчителям, учням та їхнім батькам мирного навчального року, успіхів у навчанні, нових  результативних перемог та подарувала сучасний  телевізор і ноутбук. Депутат  обласної ради Григорій Плічко та представник депутата  обласної ради Олександра Короткова – Валерій Білоногін вручили ноутбуки  учням перших та п’ятих класів.

Здивували цього року і першачки, які виконали для присутніх креативний флешмоб і показали себе як творчі, амбіційні і перспективні  члени шкільної родини.

А право першого дзвінка надали першокласникам Білоусу Богдану і Шарпило Єві та учням 11 класів Чернишу Владиславу та Богдан    Дарині.

У цей день від усієї душі хочеться побажати успіхів учням і вчителям, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження від навчання та співпраці!

Переглядів: 223 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Лютий 2017  »