Вівторок, 31.03.2020, 09:01


Драбівський навчально-виховний комплекс
"загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8900
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 

Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
 

2011 - 2012 н.р.
 
Олефіренко Анна, 11 клас - ІІ м. з біології (вч. Безпалько Т.П.)


Совенко Олена, 9 клас - ІІ м. з біології (вч. Козик Р.М.)


Давиденко Ольга, 11 клас - ІІІ м. з математики (вч. Кравченко О.Г.)


Кир'ян Валентина, 9 клас - ІІІ м. з української мови і літератури (вч. Надточій О.Г.)


Осадча Юлія, 11 клас - ІІІ м. з психології та педагогіки (вч. Потапенко О.М.)


Яценко Катерина, 11клас - ІІІ м. з російської мови і літератури (вч. Максименко О.І.)


Цимбал Олександр, 8 клас - ІІІ м. з географії (вч.Кравцова О.П.)

 
2010 – 2011 н. р.
 

Давиденко Ольга, 10 клас – ІІ м. з математики (вч. Кравченко О. Г.);

 

Кир’ян Валентина, 8 клас – ІІ м. з української мови і літератури (вч. Надточій О. Г.);

 

Циганок Олександра, 10 клас – ІІІ м. з української мови і літератури (вч. Івченко Л. Д.);

 

Балагурчик Яна, 9 клас – ІІІ м. з української мови і літератури (вч. Вольф Л. Г.); 

 

Олефіренко Анна, 10 клас – ІІІ м. з біології (вч. Безпалько Т. П.).

 

2009 – 2010 н. р.

Давиденко Ольга, 9 клас – ІІ м. з математики (вч. Кравченко О. Г.)

 

2008 – 2009 н. р.

Степанець Інна, 11 клас – ІІ м. з географії (вч. Кравцова О. П.)

 

2007 – 2008 н. р.

Бугай Максим, 11 клас – ІІ м. з біології (вч. Козик Р. М.);

Ничипоренко Ольга, 11 клас – ІІІ м. з української мови і літератури (вч. Івченко Л. Д.); 

Степанець Інна, 10 клас – ІІІ м. з географії (вч. Кравцова О. П.);

Степанець Інна, 10 клас – ІІІ м. з історії (вч. Сидоренко Г. М.)

 

2005 – 2006 н. р.

Марченко Людмила, 11 клас – ІІІ м. з історії (вч. Сидоренко Г. М.)

 

2004 – 2005 н. р.

Яценко Павло, 9 клас – ІІІ м. з української мови і літератури (вч. Надточій О. Г.); 

Дубиновська Юлія, 10 клас – ІІІ м. з біології (вч. Козик Р. М.);

Близнюк Микола, 8 клас – ІІІ м. з фізики (вч. Шурубура В. М.).


Призери  і переможці предметних Інтернет-олімпіад «Інтелектуальний резерв Черкащини»

 2010 – 2011 н. р.

Циганок Олександра, 10 клас – ІІ м. з української мови і літератури (вч. Івченко Л. Д.);

Яценко Катерина, 10 клас – ІІ м. з української мови і літератури (вч. Івченко Л. Д.);

Циганок Олександра, 10 клас – І м. з історії (вч. Сидоренка Г. М.);

Демиденко Оксана, 10 клас – ІІІ м. з історії (вч. Сидоренка Г. М.).


Вхід на сайт
Погода
Гаряча лінія
Розклад дзвінків
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • Drabiv NVK © 2020Безкоштовний хостинг uCoz