Неділя, 29.03.2020, 01:52


Драбівський навчально-виховний комплекс
"загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8900
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Осадчий Володимир – випускник 2005 року, чемпіон України по кінному спорту.
 Попередній рекорд зафіксований у 2000 – 2001 навчальному році було перевершено у 2004 – 2005 р. Шість класів, 145 випускників випустила школа  у 2004 – 2005 навчальному році.

 Шість тонн картоплі – такий урожай зібрали учні із шкільної ділянки восени 2004 р.


ДОСЯГНЕННЯ 2005 – 2006 Н.Р.

 

                               

    

                               Книжка Юля – учениця 9А класу і Близнюк Коля – учень 9В класу – учасники та переможці Всеукраїнського конкурсу знавців фізики

«Левеня»(вчитель: Шурубура В.М.).

         

   

                                       


Ледней Юрій – учень 7А гімназійного класу, переможець Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру – 2006», відзначений червоним сертифікатом ( вчитель: Ярошенко Т.В.).

Яценко Катя – учениця 5А гімназійного класу, завоювала ІІ м. на обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови   ім. Петра Яцика та призер ІІІ етапу цього конкурсу ( вчитель: Івченко Л.Д.).


                                                     

             

          Марченко Люда – випускниця 2005 року, нагороджена золотою медаллю, призер обласної предметної олімпіади з історії (вчитель:       Сидоренко Г.М.).

Сириця Василь Іванович – вчитель музики, самодіяльний композитор. У 2005 році видав збірку пісень «Пісня щирого серця». Зайняв І м. на обласному конкурсі гармоністів в номінації «сольне виконання».


                             ДОСЯГНЕННЯ 2006 – 2007 Н.Р.

                

 Ледней Юрій – учень 8А гімназійного класу, переможець Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня – 2007», відзначений синім дипломом(вчитель:Шурубура В.М.). Учасник Міжнародної математичної гри «Кенгуру – 2007», за добрі результати відзначений синім дипломом  (вчитель: Ярошенко Т.В.). 







           

 Фот Богдан – учень 8А гімназійного класу, переможець Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня – 2007», відзначений синім дипломом (вчитель: Шурубура В.М.).





         

             

                                             

Степанець Інна – учениця 9Б класу, учасниця багатьох районних олімпіад в яких отримала почесне І місце, а саме: з біології (вчитель: Козик Р.М.); з хімії (вчитель: Дейнега Н.Г.);  з української мови та літератури (вчитель: Спепанець Ж.М.); з історії (вчитель: Шараха Є.С.); з математики (вчитель: Білецька Н.А.); з географії (вчитель: Кравцова О.П.); з правознавства (вчитель: Нога Т.Б.); з легкоатлетичного кросу (вчитель: Жуковський В.Ф.). 






                                     

   Гончаренко Оксана – учениця 6Б гімназійного класу, переможець Міжнародної математичної гри «Кенгуру – 2007», відзначена червоним дипломом (вчитель: Кравченко О.Г.).






           

                                             

Бугай Максим – учень 10А класу, учасник багатьох спортивних змагань, в яких отримував перші місця, а саме: у Всеукраїнському легкоатлетичному турнірі по  штовханню ядра; у Всеукраїнських юнацьких змаганнях з легкої атлетики присвяченої пам’яті Г.Кагамлика (вчитель: Жуковський В.Ф.); отримав ІІ м. в зональних  обласних змаганнях по волейболу (вчитель: Шило В.О.). Учасник  Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня -2007», відзначений жовтим дипломом (вчитель:  Шурубура В.М.).

 


 

  

                                                  

 Бобилєв Артем – учень 5А гімназійного класу, отримав ІІІ м. в обласних зональних змаганнях  по футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (вчитель: Шило В.О.); ІІІ м. в обласних змаганнях по настільному тенісу «Діамантова шайба» (вчитель: Ситник В.В.).

 

       





Барабаш Лілія – учениця 11Б класу, переможниця районного конкурсу «Тарасовими шляхами» (вчитель: Деркач Н.О.), переможниця районного та лауреат обласного конкурсу з правознавства «Крок до права», в номінації «вірш» (вчитель: Нога Т.Б.).
Команда легкоатлетів – учнів 9-11 класу під керівництвом Жуковського В.Ф. брали участь у Всеукраїнському легкоатлетичному турнірі по штовханню ядра, стрибках в довжину і посіли І – ІІІ місця.
Команда молодших футболістів (5 – 6 класів) брала участь в обласних змаганнях по футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» та отримала ІІІ м.(вчитель:Шило В.О.).


           



Кирян Валентина  - учениця 5А гімназійного класу, завоювала ІІ м. в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра   Яцика (вчитель:   Надточій О.Г.).

 Близнюк Катерина – учениця 5А гімназійного класу, отримала відмінний результат (червоний диплом) у Міжнародній математичній грі «Кенгуру – 2008» (вчитель: Білецька Н.А.).

       

 

Тарасенко Інна – учениця 6А гімназійного класу, посіла ІІІ м. в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мов ім. Петра Яцика (вчитель: Вольф Л.Г.).  Переможниця шкільного конкурсу «Найрозумніший гімназист"

           

                                       

 Гончаренко Оксана – учениця 7Б гімназійного класу, отримала відмінний результат (червоний диплом ) у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру -2008» (вчитель: Кравченко О.Г.).

   

            






   

Довбня Богдан – учень 7Б гімназійного класу, отримав відмінний результат (червоний диплом) у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру –  2008» (вчитель: Кравченко О.Г.); а також отримав добрий результат (жовтий диплом) у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня – 2008» (вчитель:   Литвиненко М.І.).





                      

  Давиденко Ольга – учениця 7Б гімназійного класу, отримала відмінний результат (червоний диплом) у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру  -  2008» ( вчитель: кравченко О.Г.).

 

        





                                    
  Невязана Алла – учениця 7Б гімназійного класу, отримала відмін6ний результат (червоний диплом) у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2008» (вчитель: Кравченко О.Г.); призер обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Звичайне диво» (ІІ м. в номінації «поезія» та ІІІ м. в номінації «вокал»).






 

Фот Богдан  - учень 9А гімназійного класу, отримав добрий результат (синій диплом) у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2008» (вчитель: Ярошенко Т.В.);  переможець Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня – 2008» (вчитель: Шурубура В.М.).

 

              





    


     

          

 Ледней Юрій – учень 9А гімназійного класу, отримав добрий результат (синій диплом)  у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2008»  (вчитель: ЯрошенкоТ.В.); переможець Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня – 2008», (вчитель: Шурубура В.М.).






Степанець Інна  - учениця 10А класу, отримала І м. в районній і ІІІ м. в обласній олімпіаді з історії 9вчитель: Сидоренко Г.М.); Ім.. в районній та ІІІ м. в обласній олімпіадах з географії (вчитель: Кравцова О.П.); переможець Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів «Соціальна справедливість, рівність і свобода –найвищі  у суспільстві цінності» (вчитель: Степанець Ж.М.).

 

   




Бугай Максим – випускник 2008 року, нагороджений золотою медаллю. Отримав добрий результат(жовтий диплом) у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня -2008» (вчитель: Шурубура  В.М.) Завоював ІІ м. в обласній предметній олімпіаді з біології, а також ІІ м. в обласному конкурсі – захисті науково-дослідницьких робіт ман (вчитель:Козик Р.М.); Ім.. в районній олімпіаді з хімії (вчитель: Безпалько Т.П.);  переможець зональної першості області серед сільських ДЮСШ під девізом « Хто ти, майбутній олімпієць?» (вчитель: Шило В.О.).
 Нечипоренко Ольга – випускниця 2008 року, нагороджена золотою медаллю. Отримала ІІІ м. в обласній предметній олімпіаді з української мови та літератури (вчитель: Івченко Л.Д.); ІІ м. в обласних змаганнях з баскетболу (вчитель: Шило В.О.).
                                   
 Перерва Наталія Сергіївна – вчитель початкових класів, класовод  4А класу. Стала лауреатом Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» благодійної програми «Добро починається з тебе» з проектом «Вам на скроні лягла сивина», зайнявши призове 4 місце.

 

      





             Сириця Василь Іванович – учитель музики, самодіяльний композитор, отримав ІІІ м. у Міжнародному

конкурсі гармоністів «Грай, музико».

 

     






    Агітбригада «Патріот» Драбівського НВК «школа – гімназія» посіла ІІ м. в обласному конкурсі «Пісні, обпалені війною».








     Назад  Далі

Вхід на сайт
Погода
Гаряча лінія
Розклад дзвінків
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • Drabiv NVK © 2020Безкоштовний хостинг uCoz