Понеділок, 30.03.2020, 21:39

Стань і ти її

ГОРДІСТЮ.

Романюк Василь Григорович

Герой  Радянського  Союзу, полковник, заслужений  майстер  спорту, парашутист світу  номер один. Відзначений багатьма урядовими нагородами,  в тому числі орденом Трудового Червоного Прапора , орденом Вітчизняної  війни, двома орденами Червоної Зірки. Випробував більше ста конструкцій парашутів, здійснив  3475 стрибків, установив 18 світових рекордів. Випускник Драбівської школи.

Прошкуратова Тамара Сергіївна

Герой України.  Заслужений  учитель України . Автор інтегрованого посібника граматики, народознавства, природознавства « Стежинка», який визнано одним з кращих серед поданих на конкурс, організованим Міністерством освіти України. Переможець міжнародного конкурсу вчителів, лауреат премії ім. Д.Сороса. Учитель року – 2000. В березні 2002 року за виборчим списком  СДПУ (о) її обрано депутатом Верховної Ради України. Випускниця  Драбівської школи.

Стьопочкіна Олена  Миколаївна

Багаторазова чемпіонка України по боротьбі самбо і дзю-до, з 1987 по 1991 рік, член збірної СРСР по боротьбі самбо дзю-до. Неодноразова призерка і Чемпіонка Радянського  Союзу по боротьбі дзю-до, чемпіонка Спартакіади народів  СРСР, член Олімпійської  збірноїСРСР. З 1991 по 2000 рік  незмінна чемпіонка України по боротьбі самбо ідзю-до. Неодноразова призерка і чемпіонка  Європи і світу по боротьбі самбо. Майстер спорту СРСР, міжнародний майстер України по боротьбі самбо.  Випускниця Драбівської середньої школи.

Ступаченко   Валентина  Іванівна

Недарма  кажуть, творці поезії –це люди безмежно закохані в  життя, в людей, в усе, що їх оточує. Тож і виринають чудові рядки з глибини серця, душі поета.Таку сонцесяйну, мудру, глибоко прекрасну людину, чудового митця, талановитого педагога виколисала в своїх обіймах Драбівщина.Валентина Ступаченко за фахом вчитель, працює в Драбівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів  логопедом.Її перша збірка поезій «Я прийшла від землі» побачила світ у 2001 році.

ДОСЯГНЕННЯ 2000-2002 Н. Р.

Найбільшу кількість учнів , що навчалися в нашій школі було зафіксовано у 1996/1997  навчальному році - 1145  осіб. 2000-2001 навчальному році школа  випустила найбільшу кількість випускників- 136 осіб  ( це  5 класів). У цьому ж році було нагороджено 31-го випускника медалями: 25 золотих і 6 срібних. В 2002 році учнями нашої школи за короткий термін-тиждень, було зібрано 5 тонн макулатури. Школа зайняла перше місце в області.

Осадча Ларисa

«Життя- вінок барвистий , де грає кольорами від Бога дар пречистий.»
Випускниця    2001 року, нагороджена золотою медаллю. Переможець конкурсу на кращий літературний твір «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» В межах Всеукраїнської універсіади «Інтелектуал ХХ1 століття» здобула право на навчання в Київському національному  університеті ім. Т. Г.Шевченка.

Івченко Неля

Випускниця 2002  року, нагороджена золотою медаллю.Переможець Всеукраїнського конкурсу «Богданові криниці,» організованому Фондом  інтелектуальної співпраці «Україна-ХХ1 століття». Номінація - краєзнавство, робота, присвячена творчій особистості ХХ1 століття рідного селища-Герою  України , заслуженому вчителю України,  народному депутату Верховної Ради України Тамарі  Сергіївні  Прошкуратовій.

ДОСЯГНЕННЯ  2002 – 2003 Н.Р.

Швидка Тетяна – випускниця 2003 року, лауреат обласного конкурсу «Тарасові шляхи» в номінації поезія.

Рось Інна – випускниця 2003 року, нагороджена золотою медаллю. Переможець Всеукраїнського конкурсу на кращий літературний твір «Вірю в майбутнє твоє,  Україно!», в межах Всеукраїнської універсіади «Інтелектуал ХХІ століття».

Носок Марина – учениця 9А класу, переможець обласної олімпіади з української мови 2002 р.

Снітко Марина – учениця 10А класу, переможець обласної олімпіади з історії 2002 р.

Войтов Олександр (5В клас),  Близнюк Микола (6В клас) – учасники Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру – 2003», відзначені червоними сертифікатами. (вчитель Білецька Н.А.).

ДОСЯГНЕННЯ 2003 – 2004 н.р.

Бука Ілона - учениця 10Е класу, чемпіонка обласних змагань з легкої атлетики.

Баштан Віталіна - учениця 6Б класу, чемпіонка обласних змагань з легкої атлетики.

Герасімова Ольга – випускниця 2004 року, чемпіонка обласних змагань з легкої атлетики.

Легкун Тетяна – випускниця 2004 року, бронзовий призер міжнародних змагань із дзю-до

і срібний призер міжнародних змагань по самбо.

Близнюк Микола - учень 7В класу,  переможець Міжнародного математичного конкурсу – гри «Кенгуру – 2004», одержав червоний сертифікат. (вчитель  Білецька Н.А.)

Снітко Марина – випускниця 2004 року, нагороджена золотою медаллю, переможець Всеукраїнського конкурсу    «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

Голуб Владислав - учень 10Б класу, Пушкар Руслан - учень10В класу,    Жук Артем - учень 10Б класу, були учасниками чемпіонату України по футболу і зайняли І місце.

У травні 2004 року було зібрано близько 8 тонн макулатури. Відзначилися учні 10А та 7А класу.

Золотий голос школи – Латиш Катерина, учениця 9Б класу, лауреат гала концерту присвяченого дню народження О.С.Пушкіна, лауреат обласного фестивалю    народної творчості «Земля Богдана, земля Тараса – Вкраїни вільної окраса». Лауреат обласного фольклорного фестивалю сільської школи.

ДОСЯГНЕННЯ 2004 – 2005 Н.Р.

Яценко Павло – учень 9А класу, учасник обласного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика, зайняв ІІІ місце.
Призер захисту наукової роботи МАН з історичного краєзнавства.

Латиш Катерина – учениця 10Г класу, учасниця Всеукраїнського конкурсу – фестивалю «Звичайне диво» (м. Київ), зайняла почесне  ІІІ місце.

Компанець Сергій – випускник 2005 року, нагороджений срібною медаллю. Зайняв ІІІ місце у захисті наукових робіт МАН по правознавству. Переможець    Всеукраїнської універсіади «Інтелектуал ХХІ століття» на кращий літературний твір «Вірю в майбутнє, твоє Україно.

Далі

«  Березень 2020  »